Зустріч Ради молодих енергетиків

22 березня 2019 року відбулася виїзна зустріч представників Ради молодих енергетиків у смт. Славське Сколівського району. Учасники підвели підсумки діяльності за 2018 рік та затвердили план на 2019 рік.


Молоді енергетики, працюючи в групах за методом «дизайн-мислення», згенерували перспективні проекти для майбутньої реалізації.
Детальніше про покрокове втілення кожної з ідей будемо розповідати у наступних випусках «Вісника».
За результатами спільного голосування, Пастернака Андрія, інженера з ТА Жовківського РЕМ нагородили почесною грамотою за ідею найцікавішого проекту з утилізації енергозберігаючих лампочок. Окрім цього, варто відмітити Кирилюка Романа, начальника сектора супроводу електронного документообігу та управлінняперсоналом за активну роботу та найбільшу кількість ідей щодо діяльності молодих енергетиків.На зустрічі були присутні директор з управління персоналом та тарифної політики С. Різенко та Голова Профспілки Т. Костів. Керівники підтримали молодь у всіх починаннях, запевнили у всебічній допомозі із реалізацією будь-яких проектів та надихнули на нові звершення. За результатами річної діяльності найактивніший осередок отримає цінний приз, або матеріальну винагороду.
Майже кожен третій працівник Товариства – молодий енергетик! Але до реалізації ініціатив Ради молодих енергетиків може долучатись будь-хто. Без жодних вікових чи посадових обмежень. У єдності - сила!
Завдяки проектам молодих працівників в Товаристві, ми отримуємо результат – покоління свідомих і небайдужих молодих людей, які прагнуть покращити світ навколо себе, зробити його добрішим, чистішим, справедливішим!!!
 

 
 
До новин розділу